Dzień Patrona Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła II

22 października to oficjalne wspomnienie Św. Jana Pawła II.  Nasza szkoła przez cały rok szkolny wspomina i odnosi się do naszego Patrona. Jednakże prośba o Błogosławieństwo dla Uczniów, Rodziców, Grona Pedagogicznego, Zarządu oraz dla Katechetów z Dwujęzycznego Programu nigdy nie jest pominięta. Opiekun duchowy ks. Waldemar Stawiarski, podczas kazania, podkreślił znaczenie podtrzymywania dwujęzyczności wśród młodego pokolenia. Uczniowie, którzy czytali na Mszy są powodem do dumy dla Rodziców oraz nauczycieli Polskiej Szkoły. Dziękujemy bardzo!

Po mszy św. wszyscy udaliśmy się do nowego Ośrodka Duszpasterskiego, gdzie delektowaliśmy się przepyszną kawą Pani Krysi z Klubu Polskiego oraz „niebiańskimi” KREMÓWKAMI i pączkami z OAK MILL BAKERY. Przybyło bardzo wielu Gości. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i jak zawsze zapraszamy na inne rozmaite imprezy, apele w Polskiej Szkole im. św. Jana Pawła II, a nade wszystko zapraszamy na Jubileusz z okazji 40-lecia…. 22 lutego 2020 roku.

Święty Janie Pawle II mόdl się za nami.

Po więcej zdjęć zapraszamy do szkolnej galerii zdjęć.

This post is also available in: angielski