Home Komunikaty Wycieczki szkolne

Wycieczki szkolne

Nowy Rok szkolny 2017/2018 jest pełen wydarzeń kulturalno-naukowo-rozrywkowych.  Oprócz naszych stałych już imprez, wpisanych w szkolny kalendarz, pragniemy zaprosić Wasze dzieci do uczestnictwa w interesujących spektaklach teatralnych, muzycznych, i religijnych.  Wszystkie te imprezy  są całkowicie sponsorowane przez szkołę.  Po raz pierwszy szkoła pokrywa całkowity koszt biletu do teatru oraz przejazd autobusowy.  Mamy nadzieję, że wielu naszych uczniów skorzysta z tej wspaniałej okazji.  Terminy wyjazdów zawsze są w sobotę, ale zaproszenie kierujemy dla każdego ucznia bez względu czy jest zapisany do szkoły na piątek czy na sobotę.  Jedynym warunkiem jest podpisana zgoda rodziców.  Prosimy dostarczyć podpisane przez rodziców pozwolenie na wyjazd, które każdy uczeń otrzymał od swojego wychowawcy.  Jeżeli ktoś nie posiada takiego pozwolenia, prosimy otworzyć załącznik (pozwolenie na wyjazd).  Bez pozwolenia, żadne dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w wycieczce.

 

A oto trzy wydarzenia na które

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:

 

 

  • 1.  Spektakl “W zaczarowanym lesie Czerwonego Kapturka”, 30 września, 2017, w Irish America Heritage Center, wyjazd o 10:00 rano, powrót około godz. 1:00pm. Wyjazd dla klas od II do V z piątku oraz z soboty.

  • 2.  Muzyczna opowieść “Nie tak Straszny Dwór”, 28 października, 2017, wyjazd o godzinie 9:00 rano, powrót około godz. 1:00pm. Wyjazd dla klas od VI do XI z piątku oraz z soboty.

 

  • 3. V Polonijny Kongres Rodziny w Chicago, na wyklad dla młodzieży klasy od IX do XI z piątku oraz z soboty, na który również zapraszamy Rodziców, 4 listopada, 2017, w parafii Św. Daniela Proroka (5300 S. Natoma Ave, Chicago). Wyjaz o 9:00 rano, powrót przed godziną 1:00pm.

 

 

ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ I NIEZAPOMIANYCH PRZEŻYĆ
Zarząd Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła II