Powrót do Komunikaty

Wycieczki szkolne

Rok szkolny 2018/2019 jest pełen wydarzeń kulturalno-naukowo-rozrywkowych.  Oprócz naszych stałych już imprez, wpisanych w szkolny kalendarz, pragniemy zaprosić Wasze dzieci do uczestnictwa w interesujących spektaklach teatralnych, muzycznych, i religijnych.  Wszystkie te imprezy  są całkowicie sponsorowane przez szkołę.  Po raz kolejny szkoła pokrywa całkowity koszt biletu do teatru oraz przejazd autobusowy.  Mamy nadzieję, że wielu naszych uczniów skorzysta z tej wspaniałej okazji.  Terminy wyjazdów przeważnie są w sobotę, ale zaproszenie kierujemy dla każdego ucznia bez względu czy jest zapisany do szkoły na piątek czy na sobotę.  Jedynym warunkiem jest podpisana zgoda rodziców.  Prosimy dostarczyć podpisane przez rodziców pozwolenie na wyjazd, które każdy uczeń otrzymał od swojego wychowawcy.  Bez pozwolenia, żadne dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w wycieczce.

 

A oto najbliższe wydarzenia na które

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:


 

  • W piatek, 19 października o godz. 6:00 pm,  oraz  w sobotę, 20 października o godz. 10:00 am uczniowie klas od 5 do 11 wyjeżdżają do Merrillville, Indiana, na wystawę o Św. Janie Pawle II,  oraz na Panoramę Polski. Jest to wyjazd obowiązkowy!  Prosimy o podpisanie zgody na wyjazd. Rodzice mile widziani – pokrywają koszty tylko za siebie.

  • 20 października klasy 0 do 4 wyjadą do Copernicus Center na  przedstawienie teatralne pod tytułem „Smok Wawelski” – zgoda na wyjazd niezbędna. Rodzice mile widziani – pokrywają koszty tylko za siebie.

  • 27 października uczniowie klas 6 do 8 pojadą do teatru na spektakl  „ Z Historią za Pan Brat”  –  (Również zapraszamy Rodziców).

 

 

ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ I NIEZAPOMIANYCH PRZEŻYĆ
Zarząd Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła II

This post is also available in: angielski