Msza św. Graduacyjna kl. VIII i XI.

W niedzielę 12 maja o godz. 1:30pm w kościele św. Cyryla i Metodego odbyła się uroczysta msza św. graduacyjna dla naszych uczniów klas kończących szkołę podstawową i liceum w Polskiej Szkole św. Jana Pawła II.  Składamy Wszystkim Serdeczne Gratulacje.

Zdjęcia z Mszy św. Graduacyjnej można zobaczyć  w szkolnej galerii (link).

Serdecznie zapraszamy i zachęcamy tegorocznych maturzystów do udziału w tym ostatnim wydarzeniu w Polskiej Szkole, i w niezapomnianej uroczystości:

W najbliższą niedzielę tj., 19 maja w Bazylice św. Jacka pod adresem 3636 W. Wolfram Street w Chicago, odbędzie się uroczysta Msza św.  Graduacyjna dla wszystkich maturzystów kl. XI aglomeracji Chicago.  Serdecznie zapraszamy na tą nie zapomnianą uroczystość całą naszą graduacyjną klasę XI.  Prosimy o kontakt z wychowawcą klasy i potwierdzeniem obecności.  Spotykamy się o godz. 12:30 pm na parkingu przed naszą szkołą , wyjazd o godz. 12:45pm.

This post is also available in: angielski