Rozpoczęliśmy Nowy Jubileuszowy Rok Szkolny.

Uczniowie Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła II oraz Dwujęzycznego Programu Religii, wraz z Rodzicami, Gronem Pedagogicznym, Katechetami pod przewodnictwem ks. Proboszcza i duchowego opiekuna naszej Szkoły Waldemara Stawiarskiego w piątek oraz w sobotę uczestniczyli w Mszy św. rozpoczynającej Jubileuszowy Rok Szkolny 2019/2020. Dziękując za szczęśliwe wakacje, prosiliśmy o Łaski Boże na ten szczególny już czterdziesty Nowy Rok Szkolny. Przepiękna oprawa mszy św. jest powodem do dumy: mamy wspaniałe dzieci oraz młodzież. Wielka to radość widzieć tak dużą grupę młodych ludzi, która pragnie pogłębiać znajomość języka polskiego, poznawać historię Polski i trwać w Wierze swoich Przodków.
Jeszcze raz życzymy powodzenia wszystkim Uczniom oraz wszystkim Nauczycielom. Wspaniałych przeżyc. Szczęść Boże!

Zapraszamy do galerii zdjęć.

This post is also available in: angielski