Home Sponsorzy PRCUA – ZPRKA

PRCUA – ZPRKA

Zjednoczenie Polskie Rzymsko-Katolickie w Ameryce („ZPRKA”, Polish Roman Catholic Union of America  “PRCUA”) Unknownjest najstarszą Polonijną braterską organizacją w Ameryce, która założona została w 1873 r. aby jednoczyć i pomagać polskim imigrantom. Od tego czasu, ZPRKA przekształciło się w organizację oferującą nie tylko ubezpieczenia na życie, czy konta emerytalne, ale również organizacją służącą Polonii.  ZPRKA wspiera wiele polsko-amerykańskich inicjatyw, oferuje stypendia dla studentów, granty edukacyjne na wyższe uczelnie, pożyczki, jak także donacje do szkół języka polskiego i tańca ludowego.

Wykupując polisę ubezpieczeniową lub program emerytalny, członkowie wchodzą w posiadanie części ZPRKA, czyli stają się częściowo właścicielami firmy. Plany są bardzo atrakcyjne i konkurencyjne. Wystarczy wpłata $300.00 aby założyć konto emerytalne.

 

Przedstawicielem Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w Ameryce (ZPRKA/PRUCA) dla naszej Szkoły jest pani Barbara Frankowicz, FICF numer tel. 1 (708) 598-5171, lub 1 (312) 388-8948.

PRCUA Goal for Growth Program  Promocja

Więcej informacji można otrzymać na stronie internetowej www.PRCUA.org