Facebook Google Maps E-mail
Home Bez kategorii Zabawa Karnawałowa – zakończona.

Zabawa Karnawałowa – zakończona.

Published on February 20, 2019

KARNAWAŁ – z łaciny oznacz„mięso usuwać” bądź „żegnaj mięso”. Dlatego w ostatnim tygodniu nie tylko bawiliśmy się z DJ’em Panem Krzysztofem Stasikiem, ale Hot Dogi były wyrazem prawdziwego znaczenia Karnawału.  Dziękujemy bardzo Zarządowi Szkoły za przygotowanie smacznego poczęstunku oraz za zorganizowanie wspaniałej zabawy.  Nie zabrakło również atrakcji malowania twarzy przez prawdziwych artystów.  Natomiast fantazyjne miecze, kwiatki, czapki, naszyjniki, itp. zrobione z kolorowych balonów były jakże atrakcyjnym dodatkiem karnawałowego szaleństwa….

 

Zapraszamy do naszej szkolnej galerii.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn