Bake Sale Schedule

Uprzejmie informujemy, że z dniem rozpoczęcia się nowego roku szkolnego  rodzice, uczniów z klasy XI rozpoczynają “Bake Sale”.  

 

Bake Sale dla klasy XI rozpoczyna się w pierwszy weekend po Labor Day, (w pierwszy dzień szkoły) i trwa do końca szkoły w grudniu. Natomiast klasa VIII rozpoczyna Bake Sale w pierwszy weekend w styczniu i trwa do końca szkoły w maju.

Dla przypomnienia “Bake Sale” jest organizowane aby pomóc rodzicom obniżyć koszt wycieczki dzieci,  do Polski.

Wycieczka dla klasy XI organizowana jest w listopadzie podczas Thanksgiving break.  Młodzież z kl. XI zwiedzi Warszawę, Częstochowę, Wadowice, Kraków, Wieliczkę, i Zakopane.

Wycieczka do Polski kl. VIII jest organizowana na wiosnę podczas spring break (spring break- według kalendarza szkół publicznych w Lemont).  Młodzież z kl. VIII zwiedza Polskę północną – Warszawę, Poznań, Gdańsk, Gdynia, Licheń, Toruń … .

 

Co sprzedawać i kiedy?
Po wybraniu odpowiedniego dnia z grafiku “Bake Sale”, który otrzymacie od szkolnego koordynatora (event coordiantor) – rodzice kupią napoje (tylko wodę), pączki, pieczywo, lub przyniosą pieczywo własnego wypieku i sprzedadzą na terenie budynku szkoły.  Sprzedaż odbędzie się podczas zajęć lekcyjnych piątkowych i sobotnich.  Dochód jaki zostanie po sprzedaży zostaje rodzicom.

Jest to wspaniały sposób aby obniżyć cały koszt wycieczki do Polski dla syna lub córki.  Zapraszamy wszystkich rodziców, uczniów KL. XI i VIII do udziału w szkolnym Bake Sale.

 

• Rezerwacje proszę zgłaszać na adres e-mail: [email protected]  lub przez telefon: 1 (630)538-1952

 

This post is also available in: angielski