Biuletyn – Październik 2022

1 października

Regularne zajęcia lekcyjne

7 i 8 października

Regularne zajęcia lekcyjne*

14 i 15 października

Regularne zajęcia lekcyjne

21 i 22 października

Regularne zajęcia lekcyjne

28 i 29 października

Regularne zajęcia lekcyjne

Z życia szkoły:

 * 8 października odbędzie się wycieczka szkolna dla klas 2–5 do Copernicus Center w Chicago na przedstawienie pt. „Kopciuszek”. Przypominamy, że odjazd sprzed budynku szkoły planowany jest na godzinę 9 rano. Dzieci z klas 2–5, które nie uczestniczą w wycieczce, powinny przyjść do szkoły jak zwykle, aby wziąć udział w zajęciach alternatywnych.

Zgodnie z polską tradycją, w dniach 14 i 15 października obchodzimy w naszej szkole Dzień Nauczyciela. Pamiętajmy, aby złożyć naszym wspaniałym nauczycielom życzenia z tej okazji.

UWAGA WAŻNE!
W dniu 21 października o godzinie 6:15 PM, w budynku parafialnym (na przeciwko szkoły), odbędzie się WALNE ZEBRANIE rodzicow. Omówione zostaną bieżące sprawy szkoły. Prosimy wszystkich rodziców o przybycie.

23 października obchodzimy Dzień Patrona naszej szkoły, św. Jana Pawła II.  O godzinie 11 AM, w Kościele Cyryla i Metodego odbędzie się uroczysta Msza Święta z tej okazji. Zachęcamy uczestników do reprezentowania naszej szkoły poprzez założenie koszulek z logo szkoły lub w kolorach biało-czerwonych.

28 i 29 października obchodzimy Halloween. Zachęcamy wszystkie dzieci do przyjścia do szkoły w kostiumach!

 

This post is also available in: angielski