Powrót do Komunikaty

Wycieczki szkolne

Rok szkolny 2019 – 2020 tak samo jak i w poprzednich latach, jest pełen wydarzeń kulturalno-naukowo-rozrywkowych.  Oprócz naszych stałych już imprez, wpisanych w szkolny kalendarz, pragniemy zaprosić Wasze dzieci do uczestnictwa w interesujących spektaklach teatralnych, muzycznych, i religijnych.  Wszystkie te imprezy  są sponsorowane przez szkołę a w niektórych wyjątkach  szkoła pokrywa całkowity koszt biletu do teatru oraz przejazd autobusowy.  Mamy nadzieję, że wielu naszych uczniów skorzysta z tej wspaniałej okazji.  Terminy wyjazdów przeważnie są w sobotę, ale zaproszenie kierujemy dla każdego ucznia bez względu czy jest zapisany do szkoły na piątek czy na sobotę.  Jedynym warunkiem jest podpisana zgoda rodziców.  Prosimy dostarczyć podpisane przez rodziców pozwolenie na wyjazd, które każdy uczeń otrzymał od swojego wychowawcy.  Bez pozwolenia, żadne dziecko nie będzie mogło uczestniczyć w wycieczce.

 

A oto najbliższe wydarzenia na które

SERDECZNIE ZAPRASZAMY:

 

Na wystawę “Urodziłem się w Wadowicach” do Muzeum Jana Pawła II, przy Parafii Ojców Cystersów w Willow Springs, w piatek  27 września, 2019, o godz. 6 wieczorem, oraz w sobotę 28 września o godz. 10 rano. Wyjazd jest dla klas od V do XI Liceum. Szkoła pokrywa wyjazd dla dzieci. Rodzice płacą $10.00.

 

 

  • Na wyjazd do Copernicus Center na sztukę pt. “Dwie Stolice”, w sobote, 28 września o 9:00 rano, powrót około godz. 1:00pm. Wyjazd dla klas od I do IV z piątku oraz z soboty. Koszt autobusu pokrywa szkoła. Dzieci płacą za bilet $15.00, a Rodzice $20.00.

 
 

Pozwolenie na wyjazd do druku link

ŻYCZYMY MIŁYCH WRAŻEŃ I NIEZAPOMIANYCH PRZEŻYĆ
Zarząd Polskiej Szkoły im. św. Jana Pawła II

This post is also available in: angielski