Od Dyrektora

Witamy !

Czas szybko upływa. Za nami pierwszy semestr  nauki. Tradycyjnie zapraszamy państwa na wywiadówki, które odbędą się 7 oraz 13 i 14 lutego.

W ostatnim miesiącu nasza szkoła brała udział w trzech konkursach. Dziękujemy wszystkim uczniom , nauczycielom i opiekunom za zangażowanie.

Pierwszy konkurs dotyczył Mikołaja Kopernika. Dziękujemy klasie pani Małgorzacie Maj za przygotowanie makiety systemu słonecznego i klasie 7, a szczególnie Nataszy Lipsa, za skompletowanie materiałów do książki o Mikołaju Koperniku.

Konkurs “Stawiem na polski”-panie: Anna Watkins, Dorota Grzegorzewicz i Katarzyna Kozaka-dziękujemy za zachęcenie i przygotowanie uczniów do rywalizacji. Młodzież biorąca w niej udział to: Karolina Żegleń, Michał Luc i Sandra Necka-dziękujemy i gratulujemy.

Trzeci konkurs – wypracowanie o Katyniu. Udział w tym konkursie brała klasa pani Anny Watkins,a uczniowie to: Tomasz Bzdyk, Joanna Duda, Daniel Garczek i Tamara Lipsa. Życzymy powodzenia.

Przed nami jeszcze jedna okazja, aby pokazać nasze – Wasze pociechy Rodzice.

8 lutego odbędzie się konkurs “Młode talenty”. Państwo najlepiej znają swoje dzieci. Prosimy o zgłoszenie ich do zabawy.

27 i 28 lutego zapraszamy na zapisy na rok szkolny 2015/2016.

This post is also available in: angielski